قوانین استفاده از سایت پرشین پلیمر

حریم خصوصی کاربران privacy policy در پرشین پلیمر


در نظر داشته باشید از شماره کاربران خارج از اپلیکیشن تحت هیچ عنوانی نظیر بازاریابی و … استفاده ای نمیشود و صرفا به عنوان روشهای ارتباط با شما نزد ما محفوظ است. پرشین پلیمر همواره در تلاش است که خدمات خود را با حفظ حریم خصوصی کاربران ارائه کند، تا با حفظ اطلاعات شخصی، افراد خرید امنی را تجربه کنند. تمامی فعالیت های ما قانونی بوده و منطبق بر قوانین تجارت الکترونیک هستند.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پرشین پلیمر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پرشین پلیمر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین لازم است کاربران نیز هرچند وقت یکبار قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات احتمالی مطلع گردند.

ورود کاربران به وب‏‌سایت پرشین پلیمر هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط پرشین پلیمر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پرشین پلیمر است.

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در سایت پرشین پلیمر وضع شده‌اند. رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.
آگهی های منتشر شده به مدت اعلام شده بر اساس بسته خریداری شده بر روی سایت باقی می‌ماند. شما میتوانید برای نمایش در جایگاه بالاتر از گزینه بروزرسانی (نردبان) استفاده کنید و یا حتی امکان درخواست برای تیک آبی هم برای کاربران ممکن می باشد.
فعلا هر کاربر میتواند به تعداد یک آگهی در سایت پرشین پلیمر آگهی ثبت کند.

آگهی ها به دلایل زیر حذف میشوند:
انتشار آگهی تکراری
انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آگهی باشد.
انتشار هرگونه آگهی که مضمون آن مستهجن و مبتذل و نامتعارف یا بر خلاف قوانین کشور باشد.
انتشار هرگونه آگهی که شامل توهین‌ و نشر اکاذیب و افترا باشد و محتوای آن منجر به نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی او شود.
انتشار هرگونه آگهی در دسته‌بندی نادرست
انتشار هرگونه آگهی با عنوان و محتوای نادرست و مبهم و گمراه‌کننده
انتشار هرگونه آگهی که موضوع و محتوای آن به تشخیص نهادهای تخصصی موقتاً دارای محدودیت یا ممنوعیت باشد.
استفاده از عکس نامناسب در آگهی

این حق برای پرشین پلیمر محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.

این حق برای پرشین پلیمر محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم، تعلیق یا مسدود کند.

کاربران پرشین پلیمر می‌توانند از طریق گزارش مشکل آگهی یا ارتباط با پشتیبانی ( هوش مصنوعی ) ، به پرشین پلیمر در تشخیص هرگونه مشکل یا محتوای نامناسب کمک کنند. با همراهی کاربران، پرشین پلیمر در اخذ تصمیمات فنی و قانونی لازم برای کاهش خطرات احتمالی و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی اقدام می‌کند.

در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر، پرشین پلیمر هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد.

پرشین پلیمر هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد معامله یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند؛ بنابراین حق رجوع به پرشین پلیمر بابت این موارد را ندارد.

پرشین پلیمر در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.

تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و… توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین پرشین پلیمر هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. کاربران باید همواره حین معاملات خود جوانب احتیاط را رعایت کنند. انتشار یک آگهی در پرشین پلیمر به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط پرشین پلیمر نیست. نهایتاً طرفین هر معامله در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به پرشین پلیمر وجود ندارد.

پرشین پلیمر هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد.

پرشین پلیمر هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

این حق برای پرشین پلیمر محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم، تعلیق یا مسدود کند.

پرشین پلیمر هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند ربطی به اقدامات معقول و متعارف پرشین پلیمر جهت صیانت از حقوق کاربران ندارد و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور پرشین پلیمر می‌شود.

کاربر پرشین پلیمر می‌پذیرد، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های پرشین پلیمر و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، اقدام او موجب خدشه‌دار شدن اعتبار پرشین پلیمر محسوب می‌گردد و حق پیگیری در این موارد برای پرشین پلیمر محفوظ است.

تلاش پرشین پلیمر، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و پرشین پلیمر هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

پرشین پلیمر هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربرانِ پرشین پلیمر در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین پرشین پلیمر ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به پرشین پلیمر ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.

پرشین پلیمر مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به پرشین پلیمر که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و پرشین پلیمر مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

آگهی‌های پرشین پلیمر با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از پرشین پلیمر حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به پرشین پلیمر را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

به روز رسانی مطالب
پرشین پلیمر | PersianPolymer می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها